Donnarumma: Zawsze będę wdzięczny Mihajloviciowi

Gianluigi Donnarumma
Gianluigi Donnarumma fot. Grzegorz Wajda

AC Milan w trakcie minionego weekendu obchodził 120-lecie istnienia. Tymczasem w jednej ze swoich wypowiedzi dla mediów Gigi Donnarummy przekonywał, że zaszczytem jest być w klubie, w którym miał okazję poznać między innymi taką legendę piłki nożnej jak Sinisa Mihajlović.

Czytaj dalej…

– Do końca życia pozostanę wdzięczny Sinisy za to, że dał mi szansę. Miałem 16 lat, gdy ten trener pozwolił mi na to, aby zadebiutować. Niektórzy mówią o mnie, że jestem fonomenem, ale ja skupiam się tylko na ciężkiej pracy – mówił bramkarz Rossonerich w trakcie gali otrzymania nagrody dla najlepszego zawodnika młodego pokolenia we Włoszech.

Donnarumma przekonywał też, że mimo słabego startu sezonu sytuacja w Milanie wydaje się stawać coraz lepsza.

– Radzimy sobie całkiem nieźle. Ostatnio co prawda tylko zremisowaliśmy, ale wydaje mi się, że każdym dniem drużyna staje się coraz lepsza. Musimy skupić się teraz na pracy, aby osiągnąć jak najlepszy wynik w meczu z Atalantą – kontynuował Włoch.

Milan w niedzielę obchodził swoje 120 urodziny, co sprawiło, że w Mediolanie pojawiło się wiele znanych postaci.

– Spotkanie z wybitnymi piłkarzami z przeszłości było ciekawym doświadczeniem dla mnie. Tym samym zaszczytem jest dla mnie gra na San Siro, gdzie przede mną grało na tym stadionie wielu świetnych zawodników – skwitował Donnarumma.

Komentarze