Donnarumma: Przepraszam drużynę i dziękuję za wsparcie

Gianluigi Donnarumma
Gianluigi Donnarumma fot. Grzegorz Wajda

Fatalny błąd Gianluigiego Donnarumy z pierwszych fragmentów meczu AC Milanu z UC Sampdorią sprawił, że ekipa z Ligurii objęła prowadzenie, którego nie dała sobie wydrzeć, co dało jej komplet punktów. Po zakończeniu spotkania reprezentant Włoch wziął odpowiedzialność za wynik na swoje barki, przepraszając drużynę za swoje nieodpowiedzialne zagranie.

Czytaj dalej…

– Dziękuję moim kolegom z zespołu za ich wsparcie, także te słowa, który trafiły do mnie po meczu. Błędy się zdarzają i przepraszam wszystkich za to, co się stało – powiedział Donnarumma w rozmowie z DAZN i Milan TV.

– Kiedy próbujesz grać od tyłu, możesz popełnić błąd, takie sytuacje niestety się zdarzają. Przykro mi, że nie udało nam się nawet wyciągnąć z tego wniosku, ale musimy patrzeć w przyszłość – dodał 20-latek.

– W zeszłym roku przeszedłem przez bardzo ciężki okres i jeśli udało mi się przez to przejść, mogę sobie poradzić także z sytuacją, która ma miejsce obecnie. Rola bramkarza oznacza, że ​​nie możesz pozwolić, by sprawy się nasiliły, musisz to pokonać i odpokutować swój błąd, jak najszybciej się da – kontynuował zawodnik.

Rossoneri w tabeli włoskiej ekstraklasy plasują się wciąż na czwartej pozycji w ligowej stawce, mając cztery punkty przewagi nad piątą AS Romą, która dzisiaj zagra z SSC Napoli.

Komentarze