Dodatkowe powołanie Manciniego. Obrońca dołączy do kadry

Gian Marco Ferrari
Gian Marco Ferrari PressFocus

Selekcjoner reprezentacji Włoch Roberto Mancini zdecydował się na dodatkowe powołanie jednego zawodnika. Powołanie na poniedziałkowe spotkanie z Irlandią Północną otrzymał obrońca Sassuolo Gian Marco Ferrari.

  • Gian Marco Ferrari otrzymał powołanie do reprezentacji Włoch na poniedziałkowy mecz eliminacji mistrzostw świata z Irlandią Północną
  • Wcześniej włoska kadra zmierzy się na Stadionie Olimpijskim ze Szwajcarią. Mecz odbędzie się w piątek o godzinie 20:45
  • Ferrari do tej pory zaliczył tylko jeden występ w pierwszej reprezentacji Włoch

Ferrari z powołaniem do kadry

W piątek reprezentację Włoch czeka pierwsze z dwóch eliminacyjnych spotkań. Na Stadionie Olimpijskim w Rzymie zespół Roberto Manciniego zmierzy się ze Szwajcarią. Trzy dni później Włosi zmierzą się na wyjeździe z Irlandią Północną i właśnie na ten mecz powołanie otrzymał Gian Marco Ferrari.

29-letni obrońca, który ma na swoim koncie jeden występ w seniorskiej reprezentacji Włoch, dołączy do drużyny po meczu ze Szwajcarią.

Ferrari jedyny występ we włoskiej kadrze zaliczył w maju tego roku, pojawiając się na murawie w wygranym 7:0 meczu z San Marino. Na co dzień jest podstawowym zawodnikiem Sassuolo, w barwach którego wystąpił od pierwszej do ostatniej minuty we wszystkich ligowych spotkaniach w obecnym sezonie.

Zobacz także: Włochy – Szwajcaria: typy, kursy, zapowiedź (12.11.2021)

Komentarze