Dobre wieści napłynęły z obozu Juventusu

Paul Pogba i Leonardo Bonucci
Paul Pogba i Leonardo Bonucci fot. PressFocus

Juventus w najbliższej kolejce ligowej zmierzy się z Lazio w hicie Serie A. Tymczasem pozytywne wieści napłynęły z obozu turyńskiej ekipy. Do treningów wrócili Paul Pogba i Leonardo Bonucci.

  • Juventus w sobotni wieczór zmierzy się w hicie 29. kolejki Serie A z Lazio
  • Pozytywne wiadomości przekazała La Gazzetta dello Sport
  • Co treningów z drużyną wrócili Leonardo Bonucci i Paul Pogba, obaj zawodnicy mają być gotowi na najbliższe starcie ligowe

Niewykluczone, że Bonucci i Pogba zagrają z Lazio

Juventus mimo odjęcia 15 punktów za nieprawidłowości finansowe wciąż walczy o miejsce premiowane grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Duże znaczenie w drodze do zrealizowania tego celu może mieć spotkanie z Lazio.

La Gazzetta dello Sport ujawniła, że w środę z drużyną trenowali Leonardo Bonucci i Paul Pogba. Wymieniona dwójka zawodników ma być dostępna do gry na sobotnie starcie. Jednocześnie szkoleniowiec Starej Damy może mieć do swojej dyspozycji praktycznie wszystkich graczy.

Włoscy dziennikarze przekonują, że nawet w momencie, gdy Bonucci i Pogba nie pojadą z resztą drużyny do Rzymu na ligowe starcie, to mogą być dostępnie na potyczkę ze Sportingiem w Lidze Europy w przyszłym tygodniu. Francuz w tej kampanii rozegrał tylko 34 minuty w dwóch meczach. Z kolei włoski defensor wystąpił w 21 spotkaniach.

Czytaj więcej: Danilo o zamieszaniu w meczu Juventus – Inter. “Tego typu sytuacje się zdarzają”

Komentarze