Di Maria przed meczem z Sevillą. “Liga Europy jest teraz dla mnie najważniejsza”

Angel Di Maria
Angel Di Maria fot. Imago / Fabrizio Andrea Bertani

Juventus w czwartek wieczorem zmierzy się z Sevillą w meczu 1/2 finału Ligi Europy. Przed tym spotkaniem głos zabrał Angel Di Maria, mówiąc o znaczeniu zbliżających się spotkań półfinałowych.

  • Juventus w czwartek wieczorem rozegra pierwsze spotkanie półfinałowe w Lidze Europy
  • Przed starciem z Sevillą o znaczeniu tego starcia opowiedział Angel Di Maria
  • Argentyńczyk przekonywał, że Liga Europa jest na dzisiaj dla niego najważniejsza

Angel Di Maria przed meczem z Sevillą

Juventus w tym sezonie walczy o triumf w Lidze Europy, a ponadto wciąż ma szanse na to, aby zostać wicemistrzem Serie A. Tymczasem przed potyczką z Sevillą ciekawą wypowiedzią podzielił się Angel Di Maria.

Teraz Liga Europy jest dla mnie najważniejsza, ponieważ brałem w niej udział tylko raz i nigdy nie wygrałem. To ważny rozgrywki, w których wiele dużych klubów, takich jak Manchester United i Arsenal, grało w tym sezonie. Odpadają, a Juventus nadal walczy. I oto jesteśmy – mówił Argentyńczyk cytowany przez oficjalną stronę UEFA.

Dotarcie do finału dowolnych rozgrywek to prestiż. To bardzo ważne dla mnie. A nasi fani tego potrzebują. Chcą, żebyśmy dotarli do finału. Jesteśmy zmotywowani. Mam nadzieję, że możemy to zrobić. Wiemy, że zmierzymy się z przeciwnikiem, który wygrywał Ligę Europy za każdym razem, gdy docierał do półfinału. Musimy przerwać tę passę – dodał Di Maria.

Wygrany z dwumeczu Juventus – Sevilla zmierzy się z lepszym z pary AS Roma – Bayer Leverkusen.

Czytaj więcej: Juventus – Sevilla: typy, kursy, zapowiedź (11.05.2023)

Komentarze