Di Maria zagra w Serie A? Gigant rozważa transfer

Angel Di Maria
Angel Di Maria PressFocus

Angel Di Maria po zakończeniu sezonu pożegna się z Paris Saint-Germain. Mimo swojego wieku jest łakomym kąskiem dla wielu europejskich klubów. Pozyskaniem Argentyńczyka zainteresowany ma być między innymi Juventus, którego przedstawiciele rozpoczęli już pierwsze rozmowy na temat ewentualnego transferu.

  • Angel Di Maria z końcem czerwca zakończy swoją przygodę z PSG
  • Na razie nie wiadomo, gdzie doświadczony Argentyńczyk będzie kontynuował swoją karierę
  • Jedną z opcji są przenosiny do Włoch

Juventus rozważa transfer Di Marii

Obecna umowa 34-letniego Di Marii z PSG obowiązuje tylko do końca czerwca i nie zostanie przedłużona. Argentyńczyk będzie tym samym dostępny na zasadzie wolnego transferu i może już swobodnie prowadzić rozmowy z zainteresowanymi jego osobą klubami.

Jak informuje Sky Sport Italia, opcję podpisania kontraktu z Di Marią poważnie rozważa Juventus. Jego przedstawiciele rozpoczęli już wstępne rozmowy z reprezentantami Argentyńczyka. Doświadczony zawodnik byłby zadowolony z rocznego lub dwuletniego kontraktu, bowiem cały czas myśli o powrocie na koniec kariery do Argentyny.

Di Maria w PSG występuje od sezonu 2015/16. Do tej pory w jego barwach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, rozegrał 290 spotkań, zdobywając 91 bramek. W obecnym sezonie wystąpił łącznie w 26 meczach, trzy razy wpisując się na listę strzelców.

Zobacz także: Nie będzie powrotu Del Piero do Juventusu

Komentarze