Di Maria enigmatycznie o przyszłości w Juve. “Zobaczymy, co przyszłość pokaże”

Angel Di Maria
Angel Di Maria fot. PressFocus

Angel Di Maria ma kontrakt ważny z Juventusem do końca czerwca 223 roku. Jeszcze jakiś czas temu wydawało się, że Argentyńczyk na pewno pożegna się z klubem z Turynu. Tymczasem pojawiają się we włoskich mediach sugestie dotyczące nowej umowy dla mistrza świata.

  • Angel Di Maria ma umowę ważną z Juventusem przez jeszcze zaledwie kilka miesięcy
  • 35-letni piłkarz wypowiedział się o swoich planach przyszłość w rozmowie z ESPN
  • Nie jest wykluczone, że mistrz świata przedłuży kontrakt z klubem z Turynu

Niejasna przyszłość Angela Di Marii

Angel Di Maria trafił do Juventusu latem minionego roku na zasadzie wolnego transferu po rozstaniu z PSG. Zawodnik w rozmowie z ESPN omówił kwestię swojej przyszłości po zakończeniu tego sezonu.

35-letni skrzydłowy nie miał łatwo w ostatnich miesiącach w klubie z Allianz Stadium. Od czasu do czasu frustrował fanów bezbarwnymi występami i postrzeganym brakiem zaangażowania. Od momentu, gdy jednak zdobył mistrzowski tytuł z Argentyną, pokazał pozytywne znaki w Turynie. Strzelił dwa gole, notując również dwa kluczowe podania w pięciu ostatnich spotkaniach dla Starej Damy.

Jestem tutaj szczęśliwy. Klub ma kilka problemów, więc w ostatnim czasie niewiele mówi się o przedłużeniu kontraktu. Nie rozmawiałem na ten temat z Juventusem ani z innymi klubami – ujawnił Di Maria.

Staram się myśleć tylko o grze i udowodnieniu swojej wartości w każdym meczu. Potem zobaczymy, co się stanie – kontynuował Argentyńczyk.

Wreszcie Di Maria spojrzał w przyszłość dotyczącą reprezentacji Argentyny. – Nie marzę już o kolejnym mundialu. Wierzę natomiast w udział na Copa America. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby móc wziąć udział w tym turnieju – przekonywał doświadczony zawodnik.

Czytaj więcej: Napoli nie dało szans Neroverdim, kolejna misja wykonana [WIDEO]

Komentarze