Di Maria coraz bliżej porozumienia z Juventusem

Angel Di Maria
Angel Di Maria fot. PressFocus

Juventus latem minionego roku pozyskał na zasadzie wolnego transferu Angela Di Marię. Argentyńczyk miał trafić do ekipy z Turynu tylko na jeden sezon. Niemniej dobra postawa piłkarza sprawiła, że władze Starej Damy mają plan, aby kontynuować współpracę z zawodnikiem w kolejnej kampanii.

  • Juventus jest bardzo blisko przedłużenia wygasającej z końcem czerwca umowy z Angelem Di Marią
  • Nowe porozumienie Argentyńczyka ma obowiązywać do końca następnego sezonu
  • Informacje na temat zawodnika przekazał dziennikarz Cesar Luis Merlo

Postępuja negocjacje między Juventusem a Di Marią

Juventus ma nadzieję, że uda mu się dojść do porozumienia z Angelem Di Marią w sprawie parafowania nowej umowy z zawodnikiem. Najnowsze doniesienia mediów sugerują, że negocjacje w sprawie nowego kontraktu mistrza świata z Juve postępują do przodu.

“Negocjacje między Juventusem a Angelem Di Marią w sprawie przedłużenia kontraktu dotyczą opcji do końca czerwca 2024 roku. Pomimo faktu, że wciąż istnieją pewne szczegóły, które należy rozwiązać, to wszystko zmierza w dobrym kierunku” – przekazał dziennikarz Cesar Luis Merlo w swoich mediach społecznościowych.

Di Maria w tym sezonie rozgrywa kapitalny sezon. Jak na razie wystąpił w 24 meczach, licząc wszystkie rozgrywki. Zdobył w nich osiem bramek i zanotował siedem asyst.

Stara Dama plasuje się aktualnie na siódmym miejscu w tabeli Serie A, co jest efektem kary w postaci odjęcia 15 punktów za nieprawidłowości finansowe. Juventus cały czas gra też w Lidze Europy, gdzie w 1/4 finału zmierzy się ze Sportingiem.

Czytaj więcej: Juventus przechwyci cel transferowy Romy?

Komentarze