Di Maria będzie gotowy na mecz z Napoli

Angel Di Maria
Angel Di Maria PressFocus

Włoskie media informują, że Angel Di Maria pomoże Juventusowi w bardzo ważnym meczu przeciwko Napoli. Niewykluczone, że Argentyńczyk pojawi się na boisku na kilku minut podczas najbliższego starcia Starej Damy z Udinese.

  • Juventus czeka na powrót Di Marii
  • Argentyńczyk opuścił mecz z Cremonese
  • Stara Dama liczy na występ skrzydłowego przeciwko Napoli

Juventus czeka na powrót Di Marii

34-letni argentyński skrzydłowy został wykluczony z środowego meczu Juventusu z Cremonese z powodu lekkiej kontuzji kostki, kontynuując swoją niefortunną tendencję do opuszczania meczów Starej Damy przez drobne urazy.

Di Maria opuścił sześć spotkań bianconerich w pierwszej części sezonu, ale był formie podczas mistrzostw świata, gdzie z Argentyną sięgnął po złoty medal. W klubie wierzą, że po absencji w starciu z beniaminkiem Serie A Argentyńczyk pomoże Juventusowi w decydującej części trwającej kampanii.

Jak donosi Tuttosport, Juventus ma nadzieję odzyskać Di Marię przed nadchodzącym meczem z Udinese. Argentyński skrzydłowy może pojawić się na placu gry na kilka minut z ławki rezerwowych, aby dobrze przygotować się do hitu Serie A przeciwko Napoli, który odbędzie się 13 stycznia.

Nieobecność Di Marii i Federico Chiesy mocno daje się we znaki w ofensywnej grze Juventusu. Mocno widać to było w środowym meczu z Cremonese, gdy Stara Dama miała ogromne problemy z wykreowaniem akcji pod bramką rywala. Możliwość gry obu tych zawodników w spotkaniu z Napoli będzie wielkim wzmocnieniem Starej Damy.

Zobacz również: Juventus obserwuje reprezentanta Polski

Komentarze