Di Lorenzo, Elmas i Mario Rui z nowymi umowami w Napoli

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

SSC Napoli za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowało, że przedłużyło kontrakty z trzema swoimi zawodnikami. W gronie piłkarzy, którzy przedłużyli swoje umowy do 2025 roku są: Giovanni Di Lorenzo, Eljif Elmas i Mario Rui.

Czytaj dalej…

“Napoli formalizuje przedłużenia kontraktów Giovanniego Di Lorenzo, Eljifa Elmasa i Mario Rui do 2025 roku” – brzmi komunikat klubu opublikowany na oficjalnej stronie internetowej.

Trzech piłkarzy Azzurrich z nowymi umowa, Zieliński wciąż czekaDi Lorenzo to prawy obrońca, który ma już na swoim koncie dwa występy w reprezentacji Włoch. 27-latek do ekipy z Kampanii dołączył z Empoli FC.

Elmas to Macedończyk, który do teamu z południa Włoch trafił latem minionego roku z Fenerbahce SK. Jak na razie 20-latek w koszulce Azzurrch zaliczył 36 spotkań, notując w nich jedno trafienie.

Nowy kontrakt z Napoli parafował również Mario Rui, który legitymuje się dziewięcioma występy w reprezentacji Portugalii. 29-latek w trakcie sezonu 2019/2020 rozegrał 35 meczów, notując w nich dwie asysty.

Wciąż natomiast światłą dziennego nie ujrzała oficjalna informacja o nowym kontrakcie dla Piotra Zielińskiego, które oczekuje się już od kilku tygodnii=.

Komentarze