Di Laurnetiis: Nie chcemy mieć kolekcji napastników

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Od kilku tygodni nie milkną spekulacje na temat przyszłości Mauro Icardiego. Niektóre doniesienia sugerują, że zawodnik może zakotwiczyć w SSC Napoli. Tymczasem głos w tej sprawie zabrał sternik klubu z Kampanii.

Czytaj dalej…

– Często w życiu jest tak, że pojawiają się trudniejsze momenty, które po prostu trzeba przezwyciężyć – przekonywał Aurelio Di Laurnetiis w rozmowie z Corriere dello Sport.

– Każdy z nas przeszedł takie historie w dzieciństwie. W trakcie lata, gdy pojawiają się w głowie myśli o to, że powoli trzeba się sposobić do powrotu do szkoły, jest lekka trema. Tymczasem, gdy już byliśmy w szkole, zobaczyliśmy swoich kolegów z klasy, to niepokojące nas myśli opuściły nas – dodał.

– Co do informacji na temat Icardiego w Napoli muszę powiedzieć, że nie zamierzamy robić w klubie kolekcji zawodników, którzy mogą grać na pozycji numer “9”. Mamy konkretną filozofię, polegającą na sprowadzaniu takich piłkarzy jak Alex Meret, czy Fabian Ruis i na tym się koncentrujemy – uzupełnił.

Dodajmy, że w niedzielny wieczór Napoli na swoim stadionie zagra z Juventusem FC w spotkaniu w ramach 26. kolejki włoskiej ekstraklasy.

Komentarze