Deulofeu zostanie bohaterem hitowego transferu wewnątrz ligi?

Gerard Deulofeu
Gerard Deulofeu Pressfocus

Gerard Deulofeu może zostać bohaterem transferu wewnątrz ligi włoskiej. Tak twierdzi portal MilanNews, według którego władze klubu sondują możliwość ponownego ściągnięcia piłkarza na San Siro. Hiszpan reprezentował już barwy Rossonerich w sezonie 2016/17.

  • Deulofeu jest jedną z najjaśniejszych postaci Serie A
  • Hiszpan jest liderem i najlepszym strzelcem Udinese
  • Jego ponowne zatrudnienie rozważa AC Milan

Deulofeu wróci na stare śmieci?

W obecnych rozgrywkach, Gerard Deulofeu wyrósł na gwiazdę Udinese Calcio. Hiszpan w 32 meczach zdobył 12 bramek i dołożył do tego dziewięć asyst i jest najskuteczniejszym strzelcem zespołu. Zainteresowanie transferem 28-latka wyrażało już kilka klubów, a niemal pewne jest, że nie zostanie on na kolejny sezon w Udinese Calcio

Według portalu MilanNews Deulofeu może w przyszłym sezonie znów wylądować na San Siro. Możliwość ponownego zatrudnienia skrzydłowego rozważa AC Milan, który rywalizuje wciąż z Interem Mediolan o tytuł mistrza Włoch. Dyrektor techniczny Paolo Maldini i dyrektor sportowy Frederic Massara bacznie przyglądają się sytuacji Deulofeu.

Udinese ma plan awaryjny na zastąpienie skrzydłowego, co także może ułatwić negocjacje między dwoma klubami. Przybycie nowego właściciela na San Siro zapewni zastrzyk gotówki dla klubu, który planuje latem przeznaczyć ogromne pieniądze na transfery. W tej sytuacji kupno Deulofeu nie powinno stanowić dla Rossonerich problemu.

Przeczytaj również: Milan zamierza przyspieszyć działania ws. przyszłości Leao

Komentarze

Na temat “Deulofeu zostanie bohaterem hitowego transferu wewnątrz ligi?