Atalanta zarobi spore pieniądze na sprzedaży stopera. Kierunek Arabia Saudyjska

Merich Demiral
Merich Demiral Imago/Giuseppe Maffia

Fabrizio Romano przekazał, że Merih Demiral będzie kolejnym zawodnikiem, który w najbliższych dniach przeniesie się do Arabii Saudyjskiej. Atalanta Bergamo ustaliła jego warunki przenosin do Al Ahli. 

  • Merih Demiral cieszył się sporym zainteresowaniem na rynku transferowym, głównie ze strony klubów z Premier League
  • Do gry wkroczyli jednak Saudyjczycy, którzy zaoferowali stoperowi najlepsze finansowo warunki
  • Reprezentant Turcji przeniesie się w najbliższych dniach do Al Ahli, a Atalanta zarobi na operacji około 20 milionów euro

Demiral obrał kierunek na Bliski Wschód

Kluby z Arabii Saudyjskiej kontynuują ekspansję rynku europejskiego i ogłaszają kolejne transfery. W poniedziałek Neymar zdecydował się ostatecznie na przenosiny do Arabii Saudyjskiej, a w jego ślad pójdzie również zawodnik Atalanty Bergamo

Fabrizio Romano poinformował, że Al Ahli doszło do porozumienia z Atalantą w sprawie transferu Meriha Demirala. Reprezentant Turcji zostanie sprzedany za około 20 milionów euro. Mimo zainteresowania ze strony klubów z Premier League wolał on wybrać ofertę od Saudyjczyków. 

Demiral w Al Ahli dołączy m.in. do Edouarda Mendy’ego, Francka Kessie, Riyada Mahreza, a także Roberto Firmino. Wkrótce Saudyjczycy powinni ogłosić również zakontraktowanie Piotra Zielińskiego.

U nas też: Napoli podwyższyło ofertę za bramkostrzelnego pomocnika Atalanty

Komentarze