Del Piero ocenił Juve. “Muszą wziąć odpowiedzialność”

Alessandro Del Piero
Alessandro Del Piero Pressfocus

Juventus prezentuje słabą formę przed meczem Ligi Mistrzów z PSG. O tym skąd mogą wynikać ich kłopoty powiedział legendarny Alessandro Del Piero.

  • Alessandro Del Piero wypowiedział się na temat Juventusu
  • Turyńczycy mają przed sobą mecz z PSG
  • Zdaniem Włocha, gra nie sprawia radości piłkarzom Juventusu

Legenda Juve zabrała głos przed hitem Ligi Mistrzów

Teoretycznie świetne okno transferowe ma za sobą Juventus. Nowe nabytki nie uchroniły jednak turyńczyków przed rozczarowującym startem sezonu 2022/2023. Bianconeri stracili punkty już trzy razy, więc w tabeli Serie A są poza czołową szóstką. To martwi kibiców, ponieważ już dzisiaj wieczorem mecz z PSG. Głos zabrał zasłużony dla Juventusu Alessandro Del Piero.

Nie będzie tragedii, jeżeli Juventus przegra z PSG. Ale zły wynik byłby pewnym ciosem, ponieważ Juve wchodzi w ten mecz po słabych występach. Myślę, że Allegri podkreślając znaczenie meczu z Benfiką chciał zdjąć presję z zespołu przed meczem w Paryżu – ocenił 47-letni Włoch, dodają, że Juventus wygląda jakby gra nie sprawiała im radości.

Zawodnicy Juve nie sprawiają wrażenia, że dobrze się bawią na boisku. Są kłopoty pod tym względem, ale nie od dziś – to było u Sarriego, było u Pirlo i jest u Allegriego. Sytuacja może nie jest winą graczy, ale muszą wziąć odpowiedzialność, nie czekać na pomoc z zewnątrz – dodał Del Piero przed zaplanowanym na 21:00 meczem PSG-Juventus na Parc des Princes.

Czytaj także: Pogba nie uniknął operacji. Juventus wydał komunikat

Komentarze

Comments 2 comments