Del Piero: Juventus ma czas na wygranie z Ronaldo Ligi Mistrzów

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Alessandro Del Piero jest przekonany, że Juventus Turyn z Cristiano Ronaldo w składzie prędzej czy później wygra znów Ligę Mistrzów.

Czytaj dalej…

Bianconeri w drodze do ćwierćfinału, w którym zmierzą się z Ajaksem Amsterdam, wyeliminowali Atletico Madryt, odrabiając w rewanżu z nawiązką straty po przegranej w stolicy Hiszpanii 0:2.

– Znamy ten klub, jego piłkarzy i mentalność. Wszystko było możliwe w takich sytuacjach. To nie było proste zadanie. Musieli wykonać zadanie perfekcyjnie i Atletico prawie nie istniało – przyznał Del Piero w rozmowie z dziennikiem Marca.

– Juventus jest częścią historii Ligi Mistrzów i wygra w końcu to trofeum. Stanie się to prędzej czy później. Jeśli nie uda im się tego dokonać w tym sezonie, nie nazwałbym tego jednak porażką. To zbyt ostre słowo – podkreślił były reprezentant Włoch.

– Projekt zakłada wygranie rozgrywek z Cristiano Ronaldo, a jego kontrakt jest na kilka lat, więc jest na to czas. Oczywiście jednak lepiej byłoby, gdyby to się stało prędzej niż później – podsumował wątek Del Piero.

Komentarze