Defensor Interu odrzuca zakusy Saudyjczyków. Zostanie w Mediolanie

Stefan de Vrij
Stefan de Vrij fot. PressFocus

Stefan de Vrij niebawem przedłuży kontrakt z Interem Mediolan. Agent defensora przyznał, że miał on na swoim stole oferty z Arabii Saudyjskiej, lecz zamiarem zawodnika była dalsza gra w Europie.

  • Inter Mediolan długo pracował nad porozumienie ze Stefanem de Vrijem
  • Wszystko wskazuje na to, że Holender przedłuży wygasający kontrakt
  • Agent defensora zdradził, że ten odrzucił oferty z Arabii Saudyjskiej

Holender woli zostać w Europie

Inter Mediolan od dawna negocjował ze Stefanem de Vrijem warunki nowego kontraktu. Ta saga miała swoje wzloty i upadki, lecz koniec końców najprawdopodobniej zakończy się powodzeniem. Obie strony ustaliły, że wygasająca z końcem czerwca umowa zostanie przedłużona do połowy 2025 roku.

Oficjalne ogłoszenie kontynuowania współpracy dopiero nadejdzie. W międzyczasie agent de Vrija zdradził, że ten w trakcie rozmów z Interem miał na swoim stole oferty z klubów Arabii Saudyjskiego. Odrzucił je twierdząc, ze nie jest jeszcze gotowy na opuszczenie Europy.

– Jego celem jest przedłużenie kontraktu z Interem, plan będzie kontynuowany pomimo ofert z Arabii Saudyjskiej. On nie czuje się gotowy, aby na tym etapie kariery dołączać do ligi saudyjskiej. De Vrij dalej będzie grał w Europie – poinformował przedstawiciel defensora.

Zobacz również: Interi i Juventus poznały oczekiwania finansowe Lazio względem transferu pomocnika

Komentarze