Obrońca zostanie w Interze pomimo ofert z Arabii Saudyjskiej

Stefan de Vrij
Stefan de Vrij IMAGO / Fabrizio Andrea Bertani

Obecna umowa Stefana de Vrija obowiązuje jedynie do końca czerwca. Fabrizio Romano donosi jednak, że Holender doszedł do porozumienia z Interem Mediolan w sprawie przedłużenia współpracy co najmniej do 2025 roku. Obrońcą interesowały się kluby z Arabii Saudyjskiej.

  • Inter Mediolan doszedł do porozumienia ze Stefanem de Vrijem w sprawie nowej umowy
  • Holender zostanie w zespole Nerazzurrich co najmniej do 2025 roku
  • 31-latkiem interesowały się zespoły saudyjskie

De Vrij na dłużej w stolicy Lombardii

Inter Mediolan czeka tego lata sporo pracy przy planowaniu kadry. Konieczne wydaje się choćby wzmocnienie środka obrony, jako że Milan Skriniar przyjął ofertę z Paris Saint-Germain. Fabrizio Romano ma jednak dobre wieści dla fanów Nerazzurrich. Wydaje się pewne, że w stolicy Lombardii na dłużej zostanie Stefan de Vrij. Obecna umowa reprezentanta Holandii wygasa 30 czerwca. Negocjacje się przedłużały, ale ostatecznie 31-latek zgodził się złożyć parafkę pod nowym kontraktem.

Będzie on obowiązywać co najmniej do 2025 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon. To właśnie na zapewnieniu sobie przyszłości w perspektywie dalszej, niż jeden rok, zależało najbardziej Holendrowi. Jeżeli priorytetem byłyby dla niego finanse, z pewnością zaakceptowałby jedną z propozycji, które napłynęły do niego z Arabii Saudyjskiej. Niebawem powinniśmy otrzymać oficjalne potwierdzenie przedłużenia współpracy.

De Vrij w minionym sezonie rozegrał 38 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Strzelił jedną bramkę w Serie A.

Zobacz też: Milan przegrał walkę o Thurama. Skupi się na innych napastnikach.

Komentarze