De Rossi blisko objęcia sterów w klubie Serie B

Daniele De Rossi
Daniele De Rossi fot. PressFocus

Daniele De Rossi może zostać nowym trenerem SPAL Ferrara. Takie informacje przekazuje zwykle dobrze poinformowany dziennikarz Gianluca Di Marzio.

  • SPAL Ferrara według najnowszych doniesień mediów jest blisko zatrudnienia nowego szkoleniowca
  • Stery nad Delfinami ma przejąć Daniele De Rossi
  • 39-latek ma parafować kontrakt do 2024 roku

Daniele De Rossi blisko SPAL

Daniele De Rossi jeszcze niedawno był przymierzany do roli szkoleniowca Salernitany. Wygląda na to, że temat jest już nieaktualny. Tym samym były reprezentant Włoch nie zostanie nowym szefem Krzysztofa Piątka.

Dziennikarz Gianluca Di Marzio daje natomiast do zrozumienia, że De Rossi może niebawem zakotwiczyć w Serie B. Włoch jest podobno krok od zostania nowym trenerem SPAL Ferrara. De Rossi ma parafować umowę do 2024 roku.

39-latek piłkarską karierę zakończył w 2019 roku. De Rossi przez 17 lat bronił barw AS Roma, w której rozegrał 459 spotkań. Następnie trafił do Boca Juniors, gdzie rozegrał siedem meczów.

Jako trener De Rossi miał okazję być członkiem sztabu szkoleniowego reprezentacji Włoch w trakcie Euro 2020. Squadra Azzurra dowodzona przez Roberto Manciniego sięgnął po złoto.

Zobacz także:

SPAL po rozegraniu ośmiu meczów na zapleczu Serie A plasuje się na 14. miejscu. Aktualnie na koncie Delfinów jest dziewięć punktów. SPAL ma zaledwie oczko przewagi nad strefa spadkową. W najbliższy weekend ekipa Patryka Pedy zmierzy się z Cittadellą.

Czytaj więcej: Milan musi zdecydować co z przyszłością pomocnika

Komentarze