Ghoulam: De Laurentiis chce mieć panowanie nad wszystkim

Faouzi Ghoulam
Faouzi Ghoulam PressFocus

Bartosz Szulga, kibic Napoli, za pośrednictwem swojego Twittera przetłumaczył wypowiedź Faouziego Ghoulama. Były piłkarz “Azzurrich” zdradził szczegóły współpracy z Aurelio De Laurentiisem, który proponuje skomplikowane zapisy w kontrakcie, aby mieć nad wszystkim kontrolę.

  • Faouzi Ghoulam w przeszłości był zawodnikiem Napoli
  • Algierczyk zdradził szczegóły współpracy z Aurelio De Laurentiisem
  • Prezydent w Neapolu chce mieć wszystko pod kontrolą

“Jest dosłownie napisane, że umowa obowiązuje we wszechświecie”

Faouzi Ghoulam w przeszłości bronił barw Napoli. Algierski defensor zdradził szczegóły współpracy z Aurelio De Laurentiisem. Prezydent klubu przedstawia zawodnikom skomplikowany zapisy w umowie, aby mieć nad wszystkim i wszystkimi kontrolę. Wypowiedź 32-latka cytuje na swoim Twitterze Bartosz Szulga, dziennikarz “Polsat Sport”.

W kontraktach z Napoli jest dosłownie napisane, że umowa obowiązuje we wszechświecie. De Laurentiis chce mieć panowanie nad wszystkim. Kontrakty są bardzo długie i skomplikowane, ale przecież nikt nikogo nie zmusza do tego, żeby je podpisywać – mówił Ghoulam.

37-krotny reprezentant Algierii od stycznia reprezentuje barwy Angers. 32-latek na francuskich boiskach rozegrał do tej pory siedem spotkań.

Sprawdź także: Spalletti podjął decyzję. Napoli szuka następcy

Komentarze