De Ketelaere w Milanie. ” Nie wiedziałem jak zareagować”

Charles De Ketelaere
Charles De Ketelaere Pressfocus

32 miliony euro kosztował Milan Charles De Ketelaere. Belg nie ukrywa ekscytacji transferem do mistrza Włoch. Widać to w wypowiedziach 21-latka.

  • Charles De Ketelaere wzmocnił wreszcie Milan
  • Mistrz Włoch ma za sobą bardzo długie negocjacje z Club Brugge
  • Nowy nabytek jest podekscytowany perspektywą gry dla mediolańczyków

Milan zrobił ogromne wrażenie na Belgu

Liczna grupa kibiców Milanu miała tego lata już dość, gdy słyszała Charles De Ketelaere. 21-letni Belg chciał wzmocnić szeregi mistrza Włoch. Przedstawiciel Serie A musiał jednak pokonać konkurencję oraz przekonać do transferu Club Brugge, co okazało się największym kłopotem. Finalnie mediolańczycy zapłacili 32 miliony euro podstawy i zakontraktowali zawodnika do 30 czerwca 2027 roku.

Oczywiście jestem bardzo zadowolony z tego kolejnego kroku. Jako młody człowiek masz ambicję, aby móc grać na szczycie również za granicą Chcę podziękować wszystkim w Klubie za wszystkie możliwości, jakie tam miałem i zawsze będzie to mój dom – tymi słowa z Club Brugge pożegnał się De Ketelaere. Przed Belgiem teraz spore wyzwanie.

Jestem facetem, który zazwyczaj zachowuje duży spokój, ale zainteresowanie Milanu wywołało we mnie wielkie emocje. Nie wiedziałem jak zareagować. Mówią, że nie da się tego sobie wyobrazić dopóki się tu nie trafi. Dopóki nie usłyszysz i nie ujrzysz kibiców, ich prawdziwego dopingu dla tego klubu i ich pasji. To coś innego niż zwykłe rozmawianie o tym – przyznał De Ketelaere po podpisaniu kontraktu z Milanem. Piłkarz już środę miał wziąć udział w treningu. Jego celem jest debiut w sobotnim sparingu z Vicenzą.

Czytaj także: Znamy szczegóły przenosin włoskiego napastnika do Romy

Komentarze

Na temat “De Ketelaere w Milanie. ” Nie wiedziałem jak zareagować”