Milan znów przegra walkę o zawodnika z klubem z Premier League?

Charles De Ketelaere
Charles De Ketelaere PressFocus

Jak się okazuje, Charles De Ketelaere może trafić do Leeds United zamiast do Milanu. Według informacji zebranych przez dziennikarza Calciomercato.com Daniele Longo, Anglicy przebili ofertę rossonerich.

  • Charles De Ketelaere może trafić do Leeds United
  • Anglicy przebili ofertę Milanu oferując za napastnika 7 mln euro więcej
  • Rossoneri muszą włączyć się do licytacji, jeśli nie chcą stracić okazji na ściągnięcie napastnika

Milan znów ma problem

Milan był już w podobnej sytuacji kilka tygodni temu. Rossoneri dogadali się z Lille w sprawie transferu Svena Botmana, po czym zjawiło się Newcastle United, które przebiło ofertę mediolańczyków i Holender powędrował do Premier League.

Teraz sytuacja powtarza się z Charlesem De Ketelaerem. Gracz jest zdecydowany na transfer do Milanu akceptując warunki indywidualnego kontraktu, a rossonerim zostało dogadać szczegóły z Club Brugge.

Jednak według Daniele Longo po napastnika zgłosiło się Leeds United, które szuka następcy Raphiny sprzedanego do Barcelony. Anglicy zaoferowali Club Brugge 37 mln euro przebijając ofertę Milanu o około siedem milionów.

Jeśli Milan nie da się wciągnąć w transferową licytację, a zazwyczaj taką właśnie strategie obierają rossoneri, to może się okazać, że Beldzy sprzedadzą swojego napastnika do Leeds, od którego otrzymali lepszą ofertę. Mimo, że De Ketelaere preferuje przenosiny do Mediolanu i grę w Lidze Mistrzów, wola piłkarza może okazać się nie wystarczająca ze względu na obowiązujący go jeszcze dwuletni kontrakt, pozbawiający napastnika argumentów przy transferze.

Alternatywą byłby wtedy pozostający bez klubu Paulo Dybala. Milan jednak nie jest przekonany do tego ruchu ze względu na spore wymagania finansowe Argentyńczyka.

Zobacz również: Monza blisko kolejnego wzmocnienia

Komentarze

Comments 5 comments