Inter pozyskał nowego pomocnika w ramach transferu definitywnego

Davy Klaassen
Davy Klaassen IMAGO / ANP

Davy Klaassen w ostatnim dniu okienka transferowego wzmocnił środek pola Interu Mediolan. Holenderski pomocnik opuścił Ajax Amsterdam i dołączył do “Nerazzurrich” na zasadzie wolnego transferu. 30-latek związał się z ekipą Simone Inzaghiego rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

  • Davy Klaassen został zawodnikiem Interu Mediolan
  • Holender związał się z “Nerazzurrimi” rocznym kontraktem z opcją przedłużenia
  • Poprzednim klubem pomocnika był Ajax Amsterdam

Oficjalnie: Davy Klaassen zasilił szeregi Interu Mediolan

Inter Mediolan w ostatnim dniu okienka transferowego chciał wzmocnić kadrę środkowym pomocnikiem. Media łączyły z klubem Tiemoue Bakayoko oraz Maxime’a Lopeza, ale ostatecznie do zespołu Simone Inzaghiego zawitał Dacy Klaassen. Przybycie Holendra zostało dopięte praktycznie w ostatniej chwili.

41-krotny reprezentant swojego kraju opuścił Ajax Amsterdam i przeniósł się na zasadzie wolnego transferu do Interu Mediolan. 30-letni środkowy pomocnik związał się z nowym klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Davy Klaassen w poprzednim sezonie rozegrał łącznie we wszystkich rozgrywkach 46 spotkań w koszulce Ajaxu Amsterdam. W tym czasie udało mu się 10-krotnie wpisać na listę strzelców oraz zanotować trzy asysty.

Sprawdź także: Francuski pomocnik trafił pod skrzydła Vincenzo Italiano

Komentarze