Problemy Napoli. Obrońca nie ma zamiaru zmieniać klubu

Davide Faraoni
Davide Faraoni IMAGO / Nicolo Campo

Różne media informowały, że Napoli latem pozyska Davide Faraoniego. Jednak Mario Giuffredi, agent Włocha, w rozmowie z “Canale 21” zdradził, że jego klient nie ma zamiaru odchodzić z Hellasu Verona.

  • Davide Faraoni był łączony z przeprowadzką do Napoli
  • Agent zawodnika zdementował te informacje
  • Włoski defensor nie ma zamiaru odchodzić z Hellasu Verona

Napoli musi obejść się smakiem. Faraoni zostaje w Weronie

Wiele źródeł twierdziło, że Davide Faraoni latem zasili szeregi Napoli. Włoski defensor był postrzegany jako następca Bartosz Bereszyńskiego, czyli zmiennik Giovanniego Di Lorenzo. Jednak Mario Giuffredi, agent zawodnika, w rozmowie z “Canale 21” poinformował, że 31-latek zostanie w Hellasie Verona, ponieważ jest tam szczęśliwy.

Prawdopodobnie jednak Napoli nie będzie sprowadzało latem nowego prawego defensora. Miejsce w drużynie zajmie Alessandro Zanoli, który zimą powędrował w zamian za Bartosza Bereszyńskiego do Sampdorii. Tam 22-latek zebrał niezbędne doświadczenie, które bierze pod uwagę sam Rudi Garcia.

Davide Faraoni od wielu sezonów udowadnia swoją wartość. Choć miniona kampania nie była aż tak udana w wykonaniu Davide Faraoniego jak poprzednie. W rozgrywkach Serie A rozegrał łącznie 24 spotkania, w których udało mu się zdobyć trzy bramki oraz zaliczyć tyle samo asyst.

Sprawdź także: Napastnik Romy znajdzie zatrudnienie w beniaminku? Trwają rozmowy

Komentarze