David Villa w Juve?

Według informacji, które obiegły włoskie środki masowego przekazu Juventus Turyn jest gotowy wypożyczyć z Barcelony Davida Villę. Zawodnik miałby  trafić do stolicy Piemontu na półroczne wypożyczenie.

Czytaj dalej…

Włodarze Starej Damy od dłuższego czasu poszukują napastnika, który mógłby zapewnić im kilkanaście bramek w sezonie. Po tym jak w ostatnim czasie spadły notowania Fernando Llorente czy Didiera Drogdy, teraz wybór padł na byłego napastnika Valenci – Davida Villę.

Według stacji sportowej Sky Sport Italia dziś wieczorem zainagurowane zostały rozmowy pomiędzy włodarzami obu klubów. Podobno Katalończycy byliby gotowi płacić część wynagrodzenia mistrza świata z 2010 roku.

Gra w Juventusie Turyn byłaby swoistą okazją powrotu do wysokiej dyspozycji 31-letniego napastnika, który ma problemy z dojściem do formy po poważnej kontuzji złamania kości piszczelowej. Minusem całej transakcji byłby fakt, że Hiszpan nie mógłby grać w meczach Ligi Mistrzów, ponieważ rozegrał już pięć spotkań w fazie grupowej tych rozgrywek w barwach Dumy Katalonii.

Komentarze