D’Aversa: Z Juve musimy zagrać perfekcyjnie

Kibice Parmy
Kibice Parmy fot. Sport pictures.eu

Dzisiaj wieczorem wystartuje nowy sezon włoskiej ekstraklasy. W pierwszym meczu nowej kampanii Parma Calcio zmierzy się na swoim stadionie z Juventusem FC. Przed tym starciem szkoleniowiec ekipy z regionu Emilia-Romania przekonywał, że jego drużyna potrzebuje w tym boju wsparcia kibiców na trybunach.

Czytaj dalej…

– Wiemy, jak dużą wagę miasto przykłada do tego, aby stadion był wypełniony. Będzie to trudne, ale dla nas i tak najważniejsze jest to, aby wywalczyć z Juve punkty – powiedział Roberto D’Aversa w trakcie konferencji prasowej przed spotkaniem.

– Musimy zaliczyć perfekcyjny mecz. Jestem pewny, że będziemy mieli za sobą tłum fanów. Musimy zrobić wszystko, aby sięgnąć po punkty – dodał szkoleniowiec Gialloblu.

– Juventus to z pewnością mocna ekipa. Zagra bez swojego trenera, któremu życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Przy okazji chciałbym też złożyć najlepsze życzenia Sinisy Mihajloviciowi. Niedobrze, jeśli trenerzy nie mogą być ze swoimi ekipami z powodów zdrowotnych – zaznaczył opiekun Parmy.

– Nie zmienia to faktu, że Juve każdego może postawić w trudnym położeniu. Biada każdemu, kto uważa, że gra z tą ekipą będzie łatwiejsza z tego, czy innego powodu – powiedział D’Aversa.

Komentarze