Znamy daty rozegrania zaległych meczów 19. i 20. kolejki Serie A

Serie A TIM
Serie A TIM PressFocus

W środę poznaliśmy terminy, w których odrobione zostaną zaległe spotkania 19. i 20. kolejki Serie A. Swoje mecze muszą rozegrać m.in. Inter Mediolan i Atalanta Bergamo.

  • Lega Serie A podała daty, w których zostaną odrobione zaległe mecze 19. i 20. kolejki
  • Spotkania odbędą się pod koniec kwietnia oraz na początku maja
  • Godziny rozpoczęcia meczów zostaną podane w późniejszym terminie

Zaległe mecze na przełomie kwietnia i maja

Na początku stycznia zanotowaliśmy znaczny wzrost liczby przypadków koronawirusa u piłkarzy występujących w Serie A. Z tego powodu niektóre spotkania 19. i 20. kolejki zostały odłożone w czasie. Kibice ośmiu włoskich klubów od dłuższego czasu czekali na informację w sprawie odrobienia zaległych meczów. W środę Lega Serie A opublikowała komunikat, w którym wskazała daty rozegrania tych spotkań: 20 i 27 kwietnia oraz 11 maja. Nie są jeszcze znane godziny ich rozpoczęcia.

Najciekawiej zapowiadają się dwa spotkania zaplanowane na 27 kwietnia. Walczący o mistrzostwo Inter pojedzie do Bolonii, gdzie postara się zdobyć ważne trzy punkty. Obecnie Nerazzurri tracą do liderującego Milanu sześć oczek. Tymczasem w Salerno odbędzie się kluczowy mecz w kontekście utrzymania w Serie A. Miejscowa Salernitana podejmie Venezię.

Daty rozegrania zaległych meczów

19. kolejka Serie A

20 kwietnia, środa: Udinese – Salernitana

20. kolejka Serie A

27 kwietnia, środa: Fiorentina – Udinese

27 kwietnia, środa: Salernitana – Venezia

27 kwietnia, środa: Bologna – Inter

11 maja, środa: Atalanta – Torino (możliwa zmiana terminu w przypadku awansu Atalanty do dalszej fazy rozgrywek Ligi Europy)

Czytaj także: Raspadori na celowniku włoskich potęg

Komentarze