Darmian jednak w Interze?

Serie A
Serie A

Matteo Darmian zamelduje się w Mediolanie? Takie wieści podał właśnie portal Football Italia, który twierdzi, że Inter wyprzedził Juventus w wyścigu o zakontraktowanie włoskiego obrońcy.

Czytaj dalej…

W ciągu ostatnich dni wiele mówiło się o przenosinach Matteo Darmiana do Juventusu. Wygląda jednak na to, że o zawodnika coraz mocniej zabiega również Inter Mediolan.

Stara Dama uzgodniła już z Manchesterem United, że chce wypożyczyć zawodnika z opcją wykupu, ale sam piłkarz ma być bardziej zainteresowany ofertą złożoną przez Inter.

Według portalu Calciomercato.com, Inter zaoferował zawodnikowi bowiem wyższa pensję niż Juventus. Stara Dama chce zapłacić włoskiemu obrońcy 3,5 miliona euro, zaś Inter jest skłonny zaoferować 300 tysięcy więcej za rok występów w ich barwach. Dodatkowo zawodnik liczy na to, że w Mediolanie mógłby częściej wybiegać w podstawowej jedenastce.

Doniesienie wydają się tym bardziej prawdopodobne, że ostatnio coraz więcej mediów informuje o powrocie Sime Vrsaljko do Madrytu.

Przypomnijmy, że Matteo Darmian wystąpił w tym sezonie w zaledwie sześciu spotkaniach, a łącznie na boiskach spędził 450 minut.

Komentarze