Danilo stara się zmienić postrzeganie Juve. “Zespół pokazuje zgranie i widać to na boisku”

Danilo
Danilo fot. PressFocus

Juventus w tym sezonie jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji. Stara Dama do najbliższego spotkania ligowego podejdzie po wpadce z Monzą (0:1). Tymczasem spokojny o to, że Juve wydostanie się z dołka, jest Danilo.

  • Juventus na dzisiaj daleki jest od realizowanioa swoich planów w Serie A
  • W siedmiu meczach ligowych Stara Dama wygrała tylko dwa razy
  • Dobrej myśli pozostaje Danilo, który udzielił komentarza na ten temat w rozmowie z TuttoJuve

“Juventus ma dużo jakości”

Juventus aktualnie plasuje się dopiero na ósmym miejscu w tabeli Serie A. Turyńczycy przegrali tylko raz w tej kampanii, ale zanotowali też zaledwie dwa zwycięstwa w siedmiu ligowych meczach. Mimo wszystko dobrej myśli stara się być Danilo.

Skład mamy mocny. Zespół pokazuje zgranie i widać to na boisku. Nie wiemy, co się stanie, ale jesteśmy na dobrej drodze, aby dobrze sobie radzić. Moim celem jest przywrócenie Juventusu tam, gdzie zasługuje – przekonywał obrońca w rozmowie cytowanej przez TuttoJuve.com.

Wiemy, że w tej chwili jest wiele wątpliwości względem naszej gr. Zdajemy sobie jednak sprawę, że mamy dużo jakości, aby stać się najlepszym zespołem. Nie ma co jednak dużo mówić. Musimy swoją wartość pokazać na boisku – zaznaczył Danilo.

31-latek jest kluczową postacią w drużynie Massimiliano Allegriego. Danilo jak dotąd przegapił w trakcie trwającej kampanii tylko jedno spotkanie. Brazylijczyk dołączył do Juve z Man City za 37 milionów euro. Rynkowa wartość zawodnika wynosi 13 milionów euro.

Czytaj więcej: Juventus myśli nad zastąpieniem Szczęsnego

Komentarze

Na temat “Danilo stara się zmienić postrzeganie Juve. “Zespół pokazuje zgranie i widać to na boisku”

Juventusik się już skończył. Teraz jest postrzegany jako klub Mylika. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Juventuniu szoruje brzuchem po dnie widać to na tej stronce ilu ma kibiców. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀