Obrońca zadowolony z prolongaty. “W Juventusie od razu poczułem się jak w domu”

Danilo
Danilo PressFocus

Danilo przedłużył kontrakt z Juventusem do 30 czerwca 2025 roku. Brazylijczyk jest bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw, o czym poinformował kibiców na swoim Instagramie.

  • Danilo związał się na dłużej z Juventusem
  • Prawy obrońca parafował kontrakt do 2025 roku
  • Brazylijczyk świetnie czuje się w Turynie

“Fani sprawiają, że każdego dnia czuje się wyjątkowo”

Juventus wczoraj pochwalił się przedłużeniem umowy z Danilo. Prawy obrońca związał się ze Starą Damą do 30 czerwca 2025 roku. 49-krotny reprezentant Brazylii jest bardzo zadowolony z pozostania na Allianz Stadium, o czym powiadomił swoich fanów w mediach społecznościowych.

W Juventusie natychmiast poczułem się jak w domu. Czułem, że mogę zostać w Turynie przez długi czas i dziś z dumą mogę powiedzieć, że tak właśnie będzie. Dziękuję klubowi, moim kolegom z drużyny, którzy zawsze są u mojego boku w każdym starciu, a także wszystkim fanom, którzy sprawiają, że każdego dnia czuję się wyjątkowo – napisał Danilo na Instagramie.

To, czego chcę, to odwzajemnić całą czułość, którą mi okazujecie, zabierając Juventus z powrotem do miejsca, na które zasługuje. Forza Juve! – dodał.

Doświadczony defensor jest piłkarzem Bianconerich od sierpnia 2019 roku, kiedy to trafił na Allianz Stadium za 37 milionów euro z Manchesteru City.

Komentarze