Piłkarz Interu trafi pod skrzydła Paulo Sousy?

Danilo D'Ambrosio
Danilo D'Ambrosio IMAGO / Sportimage

Danilo D’Ambrosio w ostatnich dniach był łączony z tureckimi klubami. Jednak jest duża szansa, że finalista minionej edycji Ligi Mistrzów zostanie w Serie A. Jak donosi Nicolo Schira, doświadczony defensor znalazł się na celowniku Salernitany.

  • Danilo D’Ambrosio był łączony z tureckimi klubami
  • Jednak Włoch może zostać na boiskach Serie A
  • Bowiem znalazł się na celowniku Salernitany

Danilo D’Ambrosio może zasilić szeregi Salernitany

Według informacji przekazanych przez Nicolo Schirę za pośrednictwem Twittera wynika, że Danilo D’Ambrosio znalazł się na celowniku Salernitany. Zespół dowodzony przez Paulo Sousę potrzebuje doświadczonego zawodnika do formacji defensywnej, a finalista minionej edycji Ligi Mistrzów może pasować do tej roli. Dodatkowo Włoch może zagrać zarówno na prawej obronie, jak i na stoperze.

Danilo D’Ambrosio w ostatnich dniach był łączony z tureckimi klubami, które starały się go przekonać wysokimi zarobkami. Jednak jest szansa, że doświadczony defensor zostanie na boiskach Serie A. Wszystko będzie zależało od tego, czy faktycznie Salernitana zdecyduje się złożyć mu ofertę.

Kontrakt Danilo D’Ambrosio z Interem wkrótce dobiegnie końca. Włoch nie ma zamiaru jeszcze kończyć kariery, bowiem czuje się bardzo dobrze fizycznie jak na skończone 34 lata. W minionej kampanii defensor rozegrał 24 spotkania w barwach “Nerazzurrich” i nawet udało mu się dwukrotnie zanotować asystę.

Sprawdź także: Architekt utrzymania Hellasu na celowniku Lazio

Komentarze