Syn legendy Milanu w kręgu zainteresowań Empoli

Daniel Maldini
Daniel Maldini IMAGO / AFLOSPORT

Jak donosi Nicolo Schira, Daniel Maldini, syn Paolo, znalazł się na celowniku Empoli. Klub ze Stadio Carlo Castellani prowadzi zaawansowany rozmowy w sprawie wypożyczenia. “Rossoneri” wciąż wiążą przyszłość z napastnikiem, ale dla rozwoju talentu są gotowi oddać go na sezon w ręce innego zespołu.

  • Daniel Maldini może wkrótce zasilić szeregi Empoli
  • Klub z Toskanii prowadzi rozmowy z Milanem
  • W grę wchodzi roczne wypożyczenie

Daniel Maldini może wkrótce zawitać do toskańskiego klubu

Z informacji przekazanych przez Nicolo Schirę za pośrednictwem Twittera wynika, że Daniel Maldini znalazł się w kręgu zainteresowań Empoli. Toskańczycy już prowadzą rozmowy z Milanem w sprawie wypożyczenia. “Rossoneri” byliby skłonni oddać młodego napastnika w ręce innego klubu, ale możliwości opcji wykupu.

Daniel Maldini planuje pójść śladami dziadka Cesare oraz ojca Paolo, ale na ten moment jego kariera jeszcze nie nabrała rozpędu. 21-latek nie może zaliczyć do udanych pierwszych sezonów w seniorskiej piłce, ale ma przed sobą jeszcze sporo czasu, aby udowodnić, że drzemie w nim ogromny potencjał.

W minionej kampanii wychowanek Milanu bronił barw Spezii. W 18 spotkaniach na poziomie Serie A udało mu się dwukrotnie wpisać na listę strzelców, a miało to miejsce w rywalizacji przeciwko Interowi i… właśnie Milanowi.

Sprawdź także: Włoski stoper będzie kontynuował karierę w Monzy

Komentarze