Cztery kluby nawiązały kontakt z agentem Dybali

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Paulo Dybala, od momentu, gdy światło dzienne ujrzała wiadomość, że nie przedłuży umowy z Juventusem, jest jednym z najbardziej rozchwytywanych napastników z Serie A. Nowe informacje na temat Argentyńczyka przekazał dziennikarz Nicolo Schira.

  • Paulo Dybala na brak zainteresowania nie może narzekać
  • Dziennikarz Nicolo Schira twierdzi, że już cztery kluby kontaktowały się z agentem Argentyńczyka
  • 28-latek znajduje się na celowniku takich klubów jak: Inter, Atletico, Barca i PSG

Wyścig po Dybalę już się zaczął

Paulo Dybala, ma umowę ważną z klubem z Turynu do końca czerwca tego roku. Na dzisiaj wszystko wskazuje na to, że 28-latek zmieni latem pracodawcę. Co prawda jeszcze Argentyńczyk ma przeprowadzić ostatnie rozmowy z władzami Starej Damy. Niemniej nie zanosi się, aby któraś ze stron ustąpiła ze swoich postanowień.

Tymczasem według informacji dziennikarza Nicolo Schiry z agentem napastnika kontaktowali się już przedstawiciele czterech klubów. Mowa o takich ekipach jak: Inter Mediolan, Atletico Madryt, FC Barcelona, czy PSG.

Wkrótce powinno dojść do spotkań, które będą miały zdecydować o przyszłości Dybali. Piłkarz od początku roku może już swobodnie prowadzić rozmowy z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami.

Argentyńczyk w tej kampanii wystąpił łącznie w 21 meczach Juventusu, w których zdobył osiem bramek. 32-krotny reprezentant Argentyny trafił do Juventusu z Palermo w 2015 roku za ponad 40 milionów euro. Dybala w lidze włoskiej rozegrał łącznie w 263 spotkaniach, notując w nich 96 trafień i 51 asyst.

Czytaj więcej: Mancini na brak ofert nie będzie narzekał, są już pierwsi chętni

Komentarze