Czołowy włoski klub z ofertą za gracza Sassuolo

Giacomo Raspadori
Giacomo Raspadori Pressfocus

Kolejny piłkarz Sassuolo może dołączyć do czołowego klubu Serie A. Tym razem ofertę ma Giacomo Raspadori, co potwierdził dyrektor sportowy Sassuolo.

  • Giacomo Raspadori chce opuścić Sassuolo
  • Włoch jest dogadany z czołowym włoskim klubem
  • Zgody na transfer nie daje klub napastnika

Sassuolo kuźnią talentów dla gigantów

Serie A w ostatnich sezonach oglądało się między innymi, aby śledzić jak pięknie gra Sassuolo. Klub ten w swoich szeregach miał mnóstwo świetnych piłkarzy, którzy teraz wzmocnili silniejsze ekipy. Tak postąpili: Manuel Locatelli (Juventus), Jeremie Boga (Atalanta) oraz niedawno Gianluca Scamacca (West Ham United). Ich śladem mogą podążyć kolejni zawodnicy.

Z transferem do czołowego włoskiego klubu od lat łączony jest Domenico Berardi. Żaden zespół nie wykazał się jednak wystarczającą determinacją, więc piłkarz zapewne zostanie w Sassuolo. Klub negocjował zaś z Romą w sprawie sprzedaży Davide Fattesiego. Informację tę potwierdził dyrektor Sassuolo. Przyznał on tez, ze ofertę z Napoli ma Giacomo Raspadori.

W styczniu dokonaliśmy już ważnej sprzedaży (Jeremie Boga do Atalanty). Jednocześnie nie jest łatwo powstrzymać gracza, który ma ambicje. Raspadori ma ofertę z Neapolu, zobaczymy co się stanie w ciągu najbliższych kilku dni. W każdym razie naszym pragnieniem jest dalsze ulepszanie naszego składu – powiedział dyrektor sportowy Sassuolo. Gianluca Di Marzio informuje zaś, że Raspadori jest dogadany z Napoli, ale nie ma zgody na transfer od swojego pracodawcy, który oferuje mu nowy kontrakt w zamian za zaczekanie z odejściem do przyszłego roku.

Czytaj także: Rabiot może wrócić do ojczyzny. Jest zainteresowanie

Komentarze