Czołowy strzelec Serie A opuści hit kolejki

Ciro Immobile
Ciro Immobile Pressfocus

Na niedzielny wieczór Serie A zaplanowała mecz Juventus – Lazio. Wiadomo już, że rzymianie muszą radzić sobie bez swojego kapitana.

  • Ciro Immobile nie pomoże Lazio w niedzielnym hicie kolejki
  • Trener Rzymian nie chce ryzykować zdrowia swojego kapitana
  • Włoch ponownie ma problemy zdrowotne

Lazio osłabione na mecz z Juve

Bezdyskusyjnie najlepszym klubem w Serie A jest aktualnie Napoli, które wyraźnie odskoczyło konkurencji. Przy rozegranym meczu więcej, neapolitańczycy mają na swoim koncie 41 punktów. 11 oczek mniej uzbierało zajmujące drugą lokatę Lazio. Rzymianom trudno będzie o zmniejszenie dystansu przed mundialem, ponieważ ich najbliższy przeciwnik to Juventus.

Starcie rzymian i turyńczyków to największy hit w 15. kolejce Serie A. Stąd też zaplanowany został na niedzielę o godzinie 20:45. O tej porze co najwyższej sprzed telewizora drużynie będzie mógł kibicować jej kapitan, czyli czyli Ciro Immobile.

32-letni snajper jeszcze niedawno pauzował przez 25 dni, przez co opuścił starcie z Atalantą, Salernitaną oraz Romą. Powodem było nadwyrężenie uda. Immobile do rywalizacji na boisku miał wracać stopniowo, więc z Monzą zagrał tylko przez cztery minuty. 32-latek podczas treningu przed meczem z Juventusem poczuł ból. Okazało się, że Immobile nie pojedzie do Turynu, ponieważ ma problemy z prawym udem i Lazio nie chce ryzykować zdrowia Włocha, który dla rzymian w tym sezonie strzelił siedem goli oraz zaliczył pięć asyst.

Czytaj także: Milan pochwalił się zatrzymaniem swojej młodej gwiazdy

Komentarze