Czołowy stoper Serie A negocjuje transfer do Besiktasu

Rodrigo Becao
Rodrigo Becao IMAGO / LaPresse

Jak informuje Nicolo Schira, Rodrigo Becao wkrótce może zasilić szeregi Besiktasu. Brazylijski stoper osiągnął już porozumienie z tureckim klubem, który zaoferował mu czteroletni kontrakt. Udinese na jego odejściu zarobi około 10 milionów euro.

  • Rodrigo Becao wkrótce ma opuścić włoską ligę
  • Brazylijczyk osiągnął już porozumienie z Besiktasem
  • Udinese na jego odejściu zarobi około 10 milionów euro

Rodrigo Becao osiągnął porozumienie z tureckim klubem

Z informacji przekazanych przez Nicolo Schirę za pośrednictwem Twittera wynika, że wkrótce Serie A opuści jeden z najlepszych defensorów. Rodrigo Becao, bo o nim mowa, ma zasilić szeregi Besiktasu. Brazylijski stoper osiągnął już nawet porozumienie z tureckim klubem.

Rodrigo Becao ma podpisać z Besiktasem czteroletni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał 1,8 miliona euro rocznie. Udinese, obecny klub Brazylijczyka, zarobi na jego odejściu łącznie z bonusami około 10 milionów euro. 27-latek wkrótce wyruszy do Turcji, gdzie czekać go będą niezbędne testy medyczne i złożenie podpisu na kontrakcie.

Wychowanek brazylijskiego EC Bahia reprezentuje barwy Udinese od 2019 roku. Wówczas włoski klub zapłacił za jego transfer prawie 2 miliony euro. Rodrigo Becao przez ten czas rozegrał na Dacia Arena łącznie 130 spotkań, w których zdobył sześć bramek, a także zanotował trzy asysty.

Sprawdź także: Doświadczony bramkarz może wrócić do Bergamo

Komentarze