Czołowe kluby Serie A chcą powalczyć o reprezentanta Polski

Jakub Kiwior
Jakub Kiwior fot. PressFocus

Spezia Calcio może niebawem stracić jednego ze swoich kluczowych zawodników. Tuttosport podaje, że Jakub Kiwior znajduje się na celowniku takich ekip jak: AC Milan, Juventus i SSC Napoli.

  • Styczniowe okno transferowe we włoskich klubach zapowiada sie bardzo ciekawie
  • Tuttosport podaje, że aż trzy kluby chcą pozyskać Jakuba Kiwiora
  • Rynkowa wartość 22-latka to sześć milionów euro

Kiwior zimą zmieni klub?

Spezia Calcio to zespół Serie A, który nie ambicji walki o najwyższe cele. Aktualnie drużyna, której barwy reprezentuje trzech polskich zawodników, plasuje się tuż nad strefą spadkową w tabeli ligi włoskiej.

Niewykluczone natomiast, że niebawem zmniejszy się grono reprezentantów Polski w Spezii Calcio. Niezwykle rozchwytywany jest Jakub Kiwior.

22-latek według informacji Tuttosport znajduje się na radarze czołowych klubów ligi włoskiej. O podpis zawodnika pod kontraktem już w trakcie styczniowego okna transferowego mogą zabiegać: AC Milan, Juventus i SSC Napoli.

Jeśli transakcja z udziałem Kiwiora do Juve stałaby się faktem, to byłby to trzeci polski piłkarz w szeregach Starej Damy. Obrońca mógłby być cennym wsparciem dla Wojciecha Szczęsnego i Arkadiusza Milika.

W kontekście Azzurrich godne uwagi jest to, że obóz Kiwiora ma bardzo dobre relacje z władzami Napoli. Przedstawiciele piłkarza reprezentują też interesy Stanislava Lobotki.

AC Milan natomiast od dłuższego czas pielęgnuje swoje kontraktu z klubem ze Stadio Alberto Picco. Latem wypożyczenie do Spezii zostali Daniele Maldini oraz Mattia Caldara.

Czytaj więcej: Konkretny plan Juventusu wobec Locatelliego

Komentarze

Na temat “Czołowe kluby Serie A chcą powalczyć o reprezentanta Polski