Architekt utrzymania Hellasu na celowniku Lazio

Cyril Ngonge
Cyril Ngonge IMAGO / Nicolo Campo

Cyril Ngonge był jednym z czołowych zawodników Hellasu Verona w drugiej części sezonu, żeby nie powiedzieć, że najlepszym. Alfredo Pedulla donosi, że 23-letni Belg może opuścić latem Stadio Marcantonio Bentegodi, bowiem znalazł się on na celowniku Lazio.

  • Cyril Ngonge pomógł w utrzymanie Hellasu Verona w Serie A
  • 23-latek jednak może opuścić latem miasto miłości
  • Bowiem Lazio poważnie interesuje się jego transferem

Lazio sięgnie po Cyrila Ngonge?

Według informacji przekazanych przez Alfredo Pedullę za pośrednictwem jego strony internetowej wynika, że Lazio jest poważnie zainteresowane sprowadzeniem Cyrila Ngonge z Hellasu Verona. Stołeczny klub utrzymuje bardzo dobre relacje z działaczami ze Stadio Marcantonio Bentegodi, co może mieć pozytywny wpływ na przyszły transfer.

Cyril Ngonge może zatem pójść śladem Mattii Zaccagniego. Włoski skrzydłowy był wyróżniającym się zawodnikiem Hellasu Verona, ale po transferze do Lazio mogliśmy na własne oczy zauważyć, jak ogromny potencjał w nim drzemie. Na ten moment jednak “Biancocelesti” nie przeszli do konkretów, ale w najbliższych dniach mogą one nadejść. Do tego klub w nadchodzącym sezonie będzie grał w europejskich pucharach i potrzebuje tego typu wzmocnień.

Wychowanek Club Brugge zawitał do Hellasu Verona w trakcie minionego sezonu. Śmiało można nazwać 23-latka jednym z architektów utrzymania Serie A na Stadio Marcantonio Bentegodi. Belg rozegrał 15 spotkań w koszulce “Gialloblu”, wpisując się w tym czasie pięciokrotnie na listę strzelców, a także notując jedną asystę.

Sprawdź także: Doświadczony Hiszpan zasili szeregi Interu?

Komentarze