Cutrone: Mam nadzieję, że dopisze nam szczęście

Patrick Cutrone
Patrick Cutrone fot. Grzegorz Wajda

Po pięciu miesiącach bez strzelonego gola w sobotnim boju w ramach Euro U-21 przełamał się Patrick Cutrone. Włoski napastnik broniący barw AC Milanu po zakończeniu meczu z Belgami nie ukrywał, że był bliski płaczu po zdobyciu bramki.

Czytaj dalej…

– Ten gol tak wiele dla mnie znaczył, że byłem bliski płaczu. W ostatnim czasie nie wszytko układało się tak, jak bym chciał. Grałem mało, bramki nie zdobyłem od stycznia, więc to wszystko sprawiało, że nie czułem się najlepiej – powiedział Cutrone w rozmowie z Rai Sport.

Mimo tego, że Azzurrini pokonali ekipę z Beneluksu 3:1, to zakończyli zmagania w grupie pierwszej młodzieżowych mistrzostw Europy na drugiej pozycji. Tym samym Włosi muszą czekać na końcowe rozstrzygnięcia w dwóch pozostałych grupach.

– Wierzymy mocno, że Francja zagra po naszej myśli. Niestety teraz nasz los jest w nogach piłkarzy innych drużyn. Naszym marzeniem jest gra w kolejnej fazie turnieju. Zwłaszcza że jesteśmy gospodarzami Euro U-21, co się nam już nigdy w życiu może nie przytrafić – mówił zawodnik.

– Mam nadzieję, że dopisze nam szczęście – skwitował Cutrone.

Komentarze