Cuadrado zamieni Turyn na Rzym? Ciekawy transfer wewnątrz Serie A

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado fot. PressFocus

Latem wygaśnie kontrakt Juana Cuadrado z Juventusem. Wszystko wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony, więc Kolumbijczyk zwiąże się z nowym klubem. W jego stronę spogląda AS Roma – informuje “La Gazzetta dello Sport”.

  • Juan Cuadrado najprawdopodobniej opuści latem szeregi Juventusu
  • Kolumbijczyk może pozostać w Serie A na dłużej
  • Zainteresowanie 34-latkiem wykazuje AS Roma

Cuadrado spotka się z Dybalą?

Mierzący się z problemami prawnymi, finansowymi i sportowymi Juventus planuje latem rozstać się z kilkoma zawodnikami i odmłodzić nieco kadrę. Celem jest znalezienie oszczędności, a jedną z “ofiar” takich działań może zostać Juan Cuadrado. Kontrakt Kolumbijczyka wygasa wraz z końcem sezonu i coraz więcej wskazuje na to, że nie zostanie przedłużony.

Sam 34-latek cieszy się sporym zaufaniem Massimiliano Allegriego, bowiem we wszystkich rozgrywkach uzbierał już 32 występy. Pomimo tego, jego przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Władze Juventusu nie osiągnęły do tej pory porozumienia z zawodnikiem, który powoli rozgląda się za nowymi klubami.

Okazuje się, że Cuadrado będzie miał szanse pozostania w Serie A i grania na wysokim poziomie. Zainteresowanie ściągnięciem go do siebie przejawia AS Roma, która poszukuje doświadczonego i wszechstronnego zawodnika. Kolumbijczyk może zagrać na boku obrony, wahadle lub skrzydle.

Zobacz również: Promocyjna cena skusi Milan? Napastnik na celowniku

Komentarze