Cuadrado z tajemniczymi kłopotami zdrowotnymi

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado fot. PressFocus

Juventus już w środku sierpnia zaczyna rywalizację w Serie A. Tymczasem niepokojące wieści pojawiły się na temat Juana Cuadrado. Kolumbijczyk z powodu tajemniczej dolegliwości w meczu towarzyskim przeciwko Atletico Madryt nie wziął udziału w sobotnim treningu Starej Damy.

  • Juventus juz 15 sierpnia wraca do gry w Serie A
  • Stara Dama juz jednak na starcie nowego sezonu będzie zmagać się z kłopotami kadrowymi
  • Ostatnio z treningów wypadł Juan Cuadrado

Juventus z kłopotami kadrowymi

Juventus ma ambitne plany związane z kolejną kampanią. Team z Turynu chce wrócić na szczyt po dwóch sezonach bez Scudetto. Niemniej kłopoty kadrowe będą dokuczały drużynie Massimiliano Allegriego na starcie sezonu.

Juan Cuadrado nie wziął udziału w ostatnim sparingu Juve z drużyną do lat 23. Jednocześnie piłkarz wciąż nie wrócił do treningów w grupie. Na dzisiaj nie wiadomo, co jest powodem nieobecności reprezentanta Kolumbii na zajęcia. Wiadomo tylko, że jest niedysponowany.

W mediach pojawiły się spekulacje, ze Cuadrado dokuczają dolegliwości żołądkowe. Tego typu problemy mają dokuczać piłkarzowi od kilku dni.

Kolumbijczyk nie będzie jednak jedynym zawodnikiem, którego zabraknie na starcie sezonu. Opiekun Bianconerich nie może też skorzystać z usług takich zawodników jak: Paul Pogba, Federico Chiesa, Weston McKennie, czy Mattia de Sciglio. Zawieszeni są także Adrien Rabiot i Moise Kean.

Nową kampanię ligową Juventus zacznie od spotkania u siebie z Sassuolo. Mecz odbędzie się 15 sierpnia o 20:45.

Czytaj więcej: Juventus dogadany ze skrzydłowym, na przeszkodzie stoi Eintracht

Komentarze