Cuadrado: Włochy to mój drugi dom

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado fot. Grzegorz Wajda

Wypożyczony do Juventusu z Chelsea kolumbijski napastnik Juan Cuadrado przyznał w rozmowie z angielskimi mediami, że jest bardzo zadowolony z pobytu we Włoszech.

Czytaj dalej…

– Cieszę się, że mogę ponownie być we Włoszech, ponieważ to mój drugi dom, a ja temu krajowi zawdzięczam wszystko. Jestem tutaj szczęśliwy wraz z moją rodziną – mówił snajper. – Zawsze staram się dawać z siebie maksimum, ale ostatecznie nie wszystko jest zależne ode mnie.

Piłkarz Starej Damy został również zapytany o mecz z Napoli. – Spotkają się ze sobą dwa zespoły bardzo dobrze radzące sobie w obecnym sezonie. Aktualnie to oni są na pierwszym miejscu w tabeli, ale to o niczym jeszcze nie świadczy.

– My będziemy się starali podejść do tego pojedynku spokojnie. By znaleźć się w komfortowej sytuacji przed meczem z nimi najpierw musimy pokonać Frosinone. W przeciwnym wypadku spotkanie z neapolitańczykami nie będzie bezpośrednim starciem – zauważył.

Po 23 kolejkach włoskiej Serie A Juventus FC zajmuje drugą lokatę i ma na swoim koncie 51 punktów. O dwa “oczka” więcej ma liderujące Napoli.

Komentarze