Cuadrado: Ten sezon nie był zły w naszym wykonaniu

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado fot. Grzegorz Wajda

Juan Cuadrado w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów przekonywał, że kończący się sezon nie był tak zły w wykonaniu Juventusu FC, jak może się wydawać. Stara Dama co prawda nie wygra Ligi Mistrzów, czy Pucharu Włoch, ale zakończy rozgrywki włoskiej ekstraklasy na pierwszym miejscu, mając już zapewniony ósme z rzędu scudetto.

Czytaj dalej…

– Zdobycia ósmego z rzędu mistrzostwa Włoch zapisało się już na stałe w historii włoskiej piłki – mówił reprezentant Kolumbii w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Trudno mi było oglądać występy moich kolegów z drużyny, wiedząc, że nie mogę im pomóc. To był dla mnie trudny czas – kontynuował Cuadrado.

– W każdym razie już pracuję nad powrotem do swojej najlepszej dyspozycji, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku – dodał 30-latek.

– Wygranie kolejnego mistrzostwa to niesamowita sprawa. To nigdy nie jest łatwe, a nam się to udało kolejny raz z rzędu. Ciężko pracowaliśmy na ten sukces – mówił Kolumbijczyk.

– Niektórzy mówią, że ten sezon był nieudany w naszym wykonaniu. My jesteśmy innego zdania. Faktem jest to, że odpadliśmy z Ligi Mistrzów, ale z drugiej strony możemy cieszyć się ze scudetto – skwitował Cuadrado.

Komentarze