Kibice Interu przeciwni transferowi Juana Cuadrado. Chcieli protestować

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado Imago/Alessio Marini

Juan Cuadrado przechodzi już testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Interem Mediolan. Dzienikarze La Gazzetto dello Sport przekazali, że ultrasi Nerazzurrich planowali zorganizować protesty przeciwko takiemu ruchowi. Kierownictwo klubu szybko go jednak stłumiło.

  • Juan Cuadrado lada dzień zostanie ogłoszony nowym zawodnikiem Interu Mediolam
  • Nerazzurri postanowili zaproponować Kolumbijczykowi roczny kontrakt
  • Przeciwni takiemu ruchowi byli ultrasi. Uważają, że wahadłowy często prowokował ich będąc jeszcze graczem Juventusu

Kibice Interu negatywnie nastawieni do Cuadrado

Kibice Juventusu i Interu Mediolan nie pałają do siebie sympatią. Dlatego też decyzja władz Nerazzurrich o zakontraktowaniu Juana Cuadrado wywołała sprzeciw wielu fanów. Klub z Mediolanu postanowił podpisać z Kolumbijczykiem roczną umowę. Gdy tylko przejdzie on testy medyczne, oficjalnie zostanie zaprezentowany jako gracz Interu. 

La Gazzetta dello Sport donosi, że ultrasi Nerazzurrich postanowili zorganizować protest przeciwko zakontraktowaniu Cuadrado. Kierownictwo klubu szybko zareagowało jednak na widok gromadzących się pod budynkami fanów i stłumiło go. 

Kibice uważają, że Kolumbijczyk często prowokował ich przy okazji bezpośrednich pojedynków Juventusu z Interem, jak choćby podczas ostatniego półfinału pucharu Włoch. 35-latek został ukarany wówczas czerwoną kartką po spięciu z Romelu Lukaku. 

Ostatecznie według mediów kibice postanowili pogodzić się z transferem Cuadrado i zaufać działaniom włodarzy Interu Mediolan. Czas pokaże, jak wahadłowy będzie przez nich odbierany na boisku. 

Przeczytaj: Piłkarz Interu wybrał kierunek. Chce transferu do ligi saudyjskiej

Komentarze