Cuadrado lub Dybala kluczem do pozyskanie Icardiego przez Juve?

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado fot. Grzegorz Wajda

Według doniesień ItaSportPress są trzy możliwe scenariusze na to, aby Mauro Icardi zasilił szeregi Juventusu FC. Jedna z opcji zakłada, że w ramach rozliczenia za Argentyńczyka klub z Piemontu oddałby Juana Cuadrado do Interu Mediolan.

Czytaj dalej…

Już jakiś czas temu we włoskich mediach brylował temat dotyczący tego, że Juventus może w zamian za Icardiego wyłożyć 70 mln euro lub po prostu oddać do klubu z miasta mody Argentyńczyka Dybalę.

Przypomnijmy, że dyrektor generalny Nerazzurrich Beppe Marotta sprowadził napastnika Juve do teamu z Piemontu, będąc wówczas jednym z działaczy w turyńskiej ekipie. Warto jednak zaznaczyć, że przeciwnikami tego typu transakcji są z pewnością kibice obu drużyn.

Ostatnio pojawiły się natomiast głosy, że Juve może być gotowe wyłożyć na transfer byłego kapitana Interu nie tylko pieniądze, ale również kartę Kolumbijczyka Cuadrado. Fanem tego zawodnika jest przede wszystkim Antonio Conte, który na stanowisku szkoleniowca mediolańskiej ekipy zastąpił Luciano Spallettiego, będąc zwolennikiem talentu reprezentanta Kolumbii.

Cuadrado trafił do Juve z Chelsea FC. W ostatniej kampanii zawodnik zaliczył 23 mecze, notując jedno trafienie.

Komentarze