Cuadrado dołączył do Interu. “To z pewnością najlepszy wybór

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado fot. Imago/LaPresse

Juventus nie miał w swoich planach miejsca dla Juana Cuadrado, dlatego po wygaśnięciu kontraktu obie strony się rozeszły. Kolumbijczyk podjął kontrowersyjną decyzję o nawiązaniu współpracy z Interem Mediolan.

  • Juan Cuadrado odszedł z Juventusu i związał się z Interem Mediolan
  • Jego decyzja nie przypadła do gustu kibicom Starej Damy
  • Kolumbijczyk wyjaśnił powody swojej decyzji

“Włoch to dla mnie drugi dom”

Juan Cuadrado przez ostatnie lata był związany z Juventusem. Sezon 2022/2023 był natomiast dla niego ostatnim w Turynie. Władze oraz sztab szkoleniowy klubu postanowiły rozstać się ze skrzydłowym, który nie znajdował się już w ich planach.

Jako wolny zawodnik Kolumbijczyk postanowił dołączyć do Interu Mediolan w ramach rocznej umowy. Jego decyzja nie przypadła do gustu kibicom Starej Damy, którzy liczyli na inny wybór. Cuadrado przyznał, że kluczowe było dla niego pozostanie we Włoszech.

Miałem wiele ofert, ale Włochy to dla mnie drugi dom. Moja rodzina jest bardzo przywiązana do tego kraju. Pojawiła się możliwość pozostania tutaj, w świetnym zespole, również ze względu na jego historię. Wybrałem Inter, bo wszyscy wiemy co reprezentuje na poziomie globalnym.

Ważne jest to, że moja rodzina i ja czujemy się dobrze. Mieliśmy okazję pozostać w naszym drugim domu. To z pewnością najlepszy wybór – wyjaśnia.

Zobacz również: Kibice Interu przeciwni transferowi Juana Cuadrado. Chcieli protestować

Komentarze