Cuadrado liczy na przedłużenie umowy

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado PressFocus

Umowa Juana Cuadrado z Juventusem kończy się wraz z obecnym sezonem. Kolumbijczyk liczy na przedłużenie kontraktu o dwa lata, podczas gdy Stara Dama oferuje zaledwie rok.

Czytaj dalej…

  • Juan Cuadrado występuje w Juventusie od 2015 roku
  • Jego obecna umowa wygasa za kilka miesięcy
  • Kolumbijczyk liczy na przedłużenie kontraktu o dwa lata, a Stara Dama proponuje zaledwie rok

Cuadrado chce dwuletniej umowy, Juventus proponuje o połowę krótszą

Juan Cuadrado ma nadzieję podpisać nową umowę z Juventusem, jak tylko powróci ze zgrupowania reprezentacji Kolumbii. Stara Dama również jest otwarta na przedłużenie współpracy ze swoim prawym obrońcą, przygotowującym się obecnie do spotkań w eliminacjach do mistrzostw świata.

Negocjacje trwają, ale nie są jeszcze bliskie zakończenia. Kością niezgody jest długość nowej umowy. Cuadrado liczy na dwuletni kontrakt. Stara Dama nie chce dać 33-latkowi umowy dłużej niż roczna. We Włoszech panuje jednak optymizm w sprawie porozumienia obu stron.

Zawodnik dołączył do Juventusu latem 2015 roku. Po dwuletnim wypożyczeniu z Chelsea, rekordowi mistrzowie Włoch zdecydowali się na wykup gracza za 20 milionów euro. A ten nie zawiódł. Cuadrado świętował ze Starą Damą pięć mistrzostw, cztery puchary i dwa superpuchary Italii. Łącznie rozegrał dla klubu 235 spotkań. Zanotował w nich 21 bramek i 54 asysty. W obecnym sezonie pozostaje kluczową postacią dla Masimilliano Allegriego. Wystąpił w trzynastu spotkaniach i strzelił w nich dwie bramki – obie w Serie A.

Brazylia
Kolumbia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12. listopada 2021 00:07.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zobacz również: Niejasna przyszłość Moraty w Juve.

Komentarze