“Będziemy rozczarowani jeszcze przez kilka dni”

Bryan Cristante
Bryan Cristante fot. Imago / Vinny Orlando / LiveMedia

AS Roma nie dała rady pokonać Sevilli w finale Ligi Europy. Tymczasem opinią na temat rywalizacji podzielił się Bryan Cristante.

  • AS Roma opuszczała Puskas Arenę na tarczy
  • Na temat zawodów kilka zdań wyraził Bryan Cristante
  • Ekipa z Rzymu nie wygrała drugich europejskich rozgrywek z rzędu

Bryan Cristante po spotkaniu z Sevillą

AS Roma pierwsza wyszła na prowadzenie w spotkaniu finałowym Ligi Europy. Niemniej tuż po zmianie stron Sevilla wyrównała. Ostatecznie w normalnym czasie gry i po dogrywce miał miejsce remis (1:1). W konkursie jedenastek górą byli przedstawiciele La Liga.

– Będziemy rozczarowani jeszcze przez kilka dni, ale potem będziemy musieli zaczynać od zera. Mamy świetny zespół. Zagraliśmy w dwóch finałach z rzędu. To nie jest zwykłe osiągnięcie – mówił Bryan Cristante w rozmowie cytowanej przez Uefa.com.

– Nie przez przypadek dostaliśmy się do finału Ligi Europy. Możemy być dumni z siebie i naszej drużyny, która pokazała swoją siłę – dodał zawodnik ekipy z Serie A.

W starciu w Budapeszcie wynik rywalizacji otworzył Paulo Dybala w 35. minucie. Tymczasem bramka na 1:1 padła w 55. minucie po niefortunnym zagraniu Gianluki Manciniego, który zaliczył trafienie samobójcze. W rzutach karnych Andaluzyjczycy wygrali 4:1.

Czytaj więcej: Mourinho starł się z sędzią Ligi Europy. “Jesteś hańbą”

Komentarze