Correa na celowniku Rossonerich

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Tuttosport sugeruje, że na celowniku AC Milanu znalazł się Joaquin Correa. Klub z Lombardii nie zamierza jednak wydawać na transfer tego piłkarza 40 milionów euro, które są oczekiwane przez jego aktualny klub Lazio Rzym.

Czytaj dalej…

Turyński dziennik sugeruje, że Correa mógłby zwiększyć siłe ofensywną Rossonerich, którzy wraz z Krzysztofem Piątkiem byliby postrachem dla wielu ekip włoskiej ekstraklasy.

W ostatniej kampanii zawodnik, który w przyszłym miesiącu skończy 25 lat, zaliczył łącznie 44 spotkania, notując w nich dziewięć bramek i siedem asyst. Trzykrotny reprezentant Argentyny miał tez wpływ na triumf Lazio w Coppa Italia.

Powyższy stan rzeczy przyczynił się do tego, że zwiększyła się wartość zawodnika na rynku transferowym. Przypomnijmy, że Correa trafił do stołecznej ekipy z Sevilli FC za 15,3 miliona euro plus trzy miliony euro w formie ewentualnych dodatkowych bonusów.

Dzisiaj wartość Argentyńczyka szacowana jest na mniej więcej 40 milionów euro, czyli na tyle, na ile został wyceniony przez milanistów Suso.

Komentarze