Corini: Napoli będzie mocno rozdrażnione

Serie A
Serie A

Brescia Calcio zagra na wyjeździe z SSC Napoli w niedzielnym meczu 6. kolejki włoskiej Serie A. Eugenio Corini, trener Biancoazzurrich, powiedział, że rywale będą mocno rozdrażnieni po ostatniej pechowej porażce z Cagliari Calcio.

Czytaj dalej…

– Zmierzymy się z drużyną na międzynarodowym poziomie, która ma wiele możliwości kadrowych – powiedział na konferencji prasowej Corini, cytowany przez Football Italia.

– Napoli podejdzie do tego spotkania po porażce. To był jednak jeden z tych meczów, który wydawało się, że wygrają, ale przegrali po bramce “z niczego” w samej końcówce – dodał.

– Będą mocno rozdrażnieni po tej porażce. My jednak zdajemy sobie sprawę z jakości, jaką możemy zaprezentować w tym spotkaniu – podkreślił.

Drobne problemy zdrowotne w jego zespole ma Mario Balotelli, ale napastnik najpewniej wystąpi w wyjściowej “11”. – Musze bardzo ostrożnie podejść do oceny jego stanu zdrowia. Był u niego pewien kłopot z szyją, ale uważam, że jego motywacja pozwoli mu przezwyciężyć ból, a gra może mu nawet pomóc – stwierdził.

Komentarze