Coraz bardziej napięte relacje między Dzeko a Fonseką

Edin Dzeko
Edin Dzeko fot. PressFocus

Edin Dzeko i trener AS Romy Paulo Fonseca są podobno w tak bardzo napiętych relacjach, że bośniacki napastnik musiał w poniedziałek trenować sam. Sky Sport Italia daje jednocześnie do zrozumienia, że zawodnik nie jest brany pod uwagę na mecz z Hellasem Werona.

Edin Dzeko co prawda trenował w ośrodku treningowym Giallorossich w Trigorii, ale bez pozostaych kolegów z zespołu. Taki stan rzeczy sprawia, że jeszcze bardziej narastają plotki o możliwej zmianie klubu z udziałem reprezentanta Bośni i Hercegowiny.

Były zawodnik Manchesteru City w trakcie trwającego sezonu strzelił siedem goli w 15 spotkaniach rzymian. Między innymi dzięki skuteczności Dzeko ekipa ze stolicy Włoch zajmuje aktualnie trzecie miejsce w ligowej klasyfikacji.

Ostatnio jednak Bośniak popadł w konflikt ze szkoleniowcem Wilków. Wpływ na to miało mieć zwolnienie kierownika zespołu Gianluki Gombera. Konflikt między piłkarzem a trenerem zwiększył się po porażce Romy w spotkaniu Pucharu Włoch.

Dużo do myślenia dał ostatni weekend, gdy w szeregach rzymian zabrakło w kadrze meczowej Edina Dzeko. Ostatecznie Roma poradziła sobie bez Bośniaka, wygrywając 4:3. Rzutem na taśmę zwycięstwo stołecznej drużynie zapewnił Lorenzo Pellegrini.

Urodzony w Sarajevie zawodnik do Romy trafił w 2016 roku. Łącznie wystąpił w koszulce stołecznej drużyny w 241 meczach, notując w nich 114 trafień. Ponadto na koncie 34-latka są również 52 asysty.

Już w niedzielę rzymianie zmierzą się na swoim stadionie z Hellasem Werona. Z kolei w ramach 21. kolejki przeciwnikiem stołecznego zespołu będzie Juventus FC.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8. marca 2022 01:21.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze